Gizlilik ve Güvenlik

 

 

Aşağıda okuyacağınız bilgiler, www.dukkanleyla.com’un güvenlik ve kullanım şartlarını içermektedir. Sitemize ulaştığınız veya sitemizi kullandığınız takdirde, bu bilgilendirmeyi okuduğunuz, anladığınız ve kabul ettiğiniz anlaşılacaktır . Bu bilgilendirmeyi okuduktan sonra kabul etmediğiniz bir hüküm bulunursa, sitemizi kullanmayınız veya kullanımınıza son veriniz.

Mali Bilgilerin Güvenliği Hakkında

Toplanan mali bilgiler satın aldığınız ürün ve hizmetleri size fatura etmek için kullanılmaktadır. Sitemizde bir satın alma yaptığınızda size ait mali bilgilerin, işleminizi gerçekleştirmek için gerekli 3. şahıslara (bankalar, kredi kartı şirketleri vb.) verilmesini kabul etmektesiniz. Paylaşılacak bilgiler kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 de dahil gerekli tüm mali bilgileri içerir.

www.dukkanleyla.com, veri transferinde güvenlik için 256 bitlik standard ssl şifreleme protokolünü kullanmaktadır. Sertifikamızı görmek için sayfamızın  en altındaki sertifika logomuza tıklayarak sertifikamızı inceleyebilirsiniz. Sipariş/ kredi kartı işlem sayfalarında internet tarayıcınızın (browser) sağ üst veya alt köşesinde kilit işareti olduğu kontrol edilmelidir. Ödeme bilgilerinizi girdiğiniz sayfada tarayıcınızın üst veya  alt kısmında bu kilit işaretini göreceksiniz. Bu kilit simgesi o an için o sayfa üzerinde tarayıcınız vasıtası ile gönderdiğiniz hiç bir bilginin üçüncü şahıslar tarafından görülemeyeceğinin garantisidir. Bilgileriniz SSL sertifikasıyla standart olarak sunulan ve en etkin şifreleme tekniği olan 256 bitlik SSL teknolojisiyle şifrelenerek doğrudan ilgili bankanın kredi kartı merkezine iletilmektedir.

www.dukkanleyla.com'da ürününüzü alırken  girdiğiniz tüm kredi kartı bilgilerinin gizliliği ve bütünlüğü 256 bitlik SSL (Secure Sockets Layer) şifreleme teknolojisiyle sağlanmaktadır.

Sitemizde  tüm bankaların kredi kartları geçerlidir.

www.dukkanleyla.com, kredi kartı bilgilerinizi saklamaz, kayıt etmez. Kredi kartı bilgileri şifreli olarak alınmakta ve tutarı tahsil edilmek üzere ssl protokolü ile bankaya iletilmektedir.
 
Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-posta gönderebilirsiniz.


Kişisel Bilgiler Hakkında


www.dukkanleyla.com, üyeliğin kurulması aşamasında bir takım kişisel bilgileriniz istenmektedir. Bu bilgiler, veri tabanımızda saklanmaktadır. Veri tabanımızda saklanan kişisel bilgileriniz kesinlikle başka kişi ve kuruluşlara verilmez ve sadece sitemizden daha kolay ve uygun şekilde faydalanabilmeniz amacıyla kullanılır.


E-postalar Hakkında


www.dukkanleyla.com, düzenli veya düzensiz olarak bilgilendirme e-postaları gönderebilmektedir. Bu e-postalarda Dükkan Leyla tanıtımlarına yer verilebilmektedir. İstediğiniz zaman, bu e-postalardaki yönlendirmeleri kullanarak bu bilgilendirmenin durdurulmasını talep edebilirsiniz.

 

 

Kapat